Hírlevél

Hírek

A Vizes VB legnézettebb műsora

Kiemelkedő nézettséget hozott az M4 Sportnak a vizes világbajnokság. Július 14-26. között a csatorna AMR%-e több, mint négyszeresére nőtt a 18-59-es célcsoporton a július 1-13. közötti időszakhoz viszonyítva. Így a sugárzási napokon a második legnézettebb csatorna lett 8,75%-os közönségaránnyal.

A legtöbben a Magyarország-Oroszország férfi vízilabda negyeddöntőre voltak kíváncsiak, a mérkőzés a 18-59 évesek körében 21,5%-os közönségarányt ért el, és a teljes lakosságból közel 1,4 millió fő nézett bele legalább 1 percre. Július 14-26. között az összes csatorna műsorát vizsgálva a top5-ből 4 a vizes vb-hez tartozó esemény.

Az M4 Sport sikereinek köszönhetően a teljes Atmedia portfólió nézettsége megerősödött, július 1-26 között a 18-59-es célcsoporton 55,7%-os kereskedelmi közönségarányt értünk el, ami az idei év legmagasabb havi eredménye, a magyar-orosz meccs napján pedig megközelítettük a 60%-ot.

Forrás: Nielsen Közönségmérés